O nas

Cieszymy się z Twojej wizyty na stronach internetowych Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego Łuk-Dach.

Jesteśmy znaną w regionie i doświadczoną firmą. Początki naszej działalności w branży sięgają 2005 r. Zaczynaliśmy od usług tartacznych, w tym ukierunkowanych na produkcję i montaż więźby dachowej. W miarę rozwoju w 2011 r. jako firma rodzinna rozwinęliśmy działalność o sprzedaż oraz montaż kompletnych pokryć dachowych.

Jesteśmy firmą, która elastycznie reaguje na potrzeby klientów oraz dostosowuje możliwości do zmieniających się wymagań rynkowych. Od samego początku naszym priorytetem jest satysfakcja i zadowolenie klienta.

Ponad dziesięcioletnia obecność na rynku pozwoliła nam wypracować dogodny dla klientów model obsługi począwszy od doboru pokrycia dachowego, wstępną wycenę, przedstawienie oferty, dostarczenie materiałów własnym taborem przy dotrzymaniu terminów realizacji, po dogodny dla obu stron sposób rozliczenia.

Współpracujemy z renomowanymi producentami pokryć i akcesoriów dachowych oraz sprawdzonymi firmami dekarskimi. Nasza firma uczestniczy w wielu szkoleniach z zakresu oferowanych na rynku pokryć dachowych, ich doboru, montażu, aby służyć klientom pomocą przy wyborze właściwego dachu.

Rzetelne i solidne świadczenie usług pozwoliło na zdobycie zaufania i ciągłe powiększanie grona zadowolonych klientów zgodnie z naszym mottem "Solidnie-Tanio-Szybko".

Zachęcamy do skorzystania z usług firmy Łuk-Dach.